Upwork ChatGPT

Power your Upwork job applications with ChatGPT

Co je Upwork ChatGPT?

Upwork ChatGPT je rozšíření Chrome vyvinuté jobbyrate, a jeho hlavní funkcí je „Power your Upwork job applications with ChatGPT“.

Snímky obrazovky rozšíření

screenshot
screenshot

Stáhnout soubor CRX rozšíření Upwork ChatGPT

Stáhněte si soubory rozšíření Upwork ChatGPT ve formátu crx, ručně nainstalujte rozšíření Chrome do prohlížeče nebo sdílejte soubory crx s přáteli, abyste jednoduše nainstalovali rozšíření Chrome.

Pokyny pro Použití Rozšíření

                        Power your job applications on Upwork with ChatGPT.
GPT will automatically fill your cover letters using the job description and your unique skills & work experience, boosting your sales.

Základní Informace o Rozšíření

Název Upwork ChatGPT Upwork ChatGPT
ID cabldhfijcconbciidohgpbnnaaldgaj
Oficiální URL https://chromewebstore.google.com/detail/upwork-chatgpt/cabldhfijcconbciidohgpbnnaaldgaj
Popis Power your Upwork job applications with ChatGPT
Velikost souboru 357 KB
Počet instalací 258
Aktuální Verze 0.2.8
Poslední Aktualizace 2023-03-27
Datum Vydání 2023-01-26
Hodnocení 5.00/5 Celkem 1 Hodnocení
Vývojář jobbyrate
E-mail [email protected]
Typ Platby free
Webové stránky Rozšíření https://www.jobbyrate.com
Podporované Jazyky en
manifest.json
    "update_url": "https:\/\/clients2.google.com\/service\/update2\/crx",
    "name": "Upwork ChatGPT",
    "action": {
        "default_popup": "popup.html"
    "manifest_version": 3,
    "version": "0.2.8",
    "description": "Power your Upwork job applications with ChatGPT",
    "permissions": [
        "storage"
    "host_permissions": [
        "*:\/\/*.jobbyrate.com\/, *:\/\/*.upwork.com\/"
    "background": {
        "service_worker": "background.js"
    "content_scripts": [
            "matches": [
                "*:\/\/*.upwork.com\/*apply*"
            "js": [
                "content.js"
            "run_at": "document_end",
            "all_frames": false