Add Exp - for Linkedin

Adds the experience requested in Linkedin job posts

Co je Add Exp - for Linkedin?

Add Exp - for Linkedin je rozšíření Chrome vyvinuté nlniv18, a jeho hlavní funkcí je „Adds the experience requested in Linkedin job posts“.

Snímky obrazovky rozšíření

screenshot

Stáhnout soubor CRX rozšíření Add Exp - for Linkedin

Stáhněte si soubory rozšíření Add Exp - for Linkedin ve formátu crx, ručně nainstalujte rozšíření Chrome do prohlížeče nebo sdílejte soubory crx s přáteli, abyste jednoduše nainstalovali rozšíření Chrome.

Pokyny pro Použití Rozšíření

                        With just a few clicks, you can see the years of experience required for any job posting on LinkedIn. No more guesswork! Simply install the extension and start using it today to save time and increase your chances of finding the perfect job. Whether you're a seasoned professional or just starting out in your career, this extension is a valuable tool that can help you find your dream job on LinkedIn.

Just click the extension icon while on the Linkedin job search page and enjoy!

Základní Informace o Rozšíření

Název Add Exp - for Linkedin Add Exp - for Linkedin
ID kjjmadhfcibknloppnmaaaeoccdgdfha
Oficiální URL https://chromewebstore.google.com/detail/add-exp-for-linkedin/kjjmadhfcibknloppnmaaaeoccdgdfha
Popis Adds the experience requested in Linkedin job posts
Velikost souboru 29.32 KB
Počet instalací 499
Aktuální Verze 1.1.1
Poslední Aktualizace 2023-01-02
Datum Vydání 2022-12-23
Hodnocení 4.86/5 Celkem 7 Hodnocení
Vývojář nlniv18
E-mail [email protected]
Typ Platby free
Podporované Jazyky en
manifest.json
    "update_url": "https:\/\/clients2.google.com\/service\/update2\/crx",
    "manifest_version": 3,
    "name": "Add Exp - for Linkedin",
    "description": "Adds the experience requested in Linkedin job posts",
    "version": "1.1.1",
    "action": [],
    "permissions": [
        "activeTab",
        "scripting"
    "icons": {
        "16": "exp.png",
        "48": "exp.png",
        "128": "exp.png"
    "background": {
        "service_worker": "background.js"
    "content_scripts": [
            "matches": [
                "https:\/\/www.linkedin.com\/jobs\/search\/*"
            "js": [
                "run.js"