Tyrone Unblocked Games Tab

You can access many of your favorite tyrone unblocked games through our new tab application for chrome browser.

Что такое Tyrone Unblocked Games Tab?

Tyrone Unblocked Games Tab - это расширение Chrome, разработанное https://www.tyroneunblockedgames.com, и его основная функция - "You can access many of your favorite tyrone unblocked games through our new tab application for chrome browser.".

Снимки экрана расширения

screenshot
screenshot
screenshot

Скачать файл CRX расширения Tyrone Unblocked Games Tab

Скачайте файлы расширений Tyrone Unblocked Games Tab в формате crx, установите расширения Chrome вручную в браузере или поделитесь файлами crx с друзьями, чтобы легко установить расширения Chrome.

Инструкции по использованию расширения

Enhance your browsing experience with Tyrone Unblocked Games, a unique extension for your new tab. This versatile extension empowers users with a range of features:
1.	Customizable Backgrounds: Transform the appearance of your browser by clicking on "Change Background." Personalize your browsing environment with ease.
2.	Explore New Games: Click on "Play Game" to quickly discover and play exciting new games, immersing yourself in a world of entertainment.
3.	Browser Cache Cleaner: Optimize your browsing speed by efficiently clearing your browser cache. Enjoy a smoother online experience with the Browser Cache Cleaner feature.
4.	Effortless Google Search: Seamlessly conduct research and explore the web by using the built-in Google Search feature. Access information quickly and efficiently.
5.	Quick Access with Shortcuts: Simplify your online navigation with shortcut links to popular sites. Reach platforms like YouTube, Netflix, Gmail, and Disney effortlessly.
Tyrones Unblocked Games offers a personalized touch to your new tab, combining functionality and convenience for an enhanced browsing journey. Customize your browser experience and enjoy a more efficient way of navigating the web.

Основная информация о расширении

Название Tyrone Unblocked Games Tab Tyrone Unblocked Games Tab
ID jfmfhipfjapilccbgjmnbbiefekiocjl
Официальный URL https://chromewebstore.google.com/detail/tyrone-unblocked-games-ta/jfmfhipfjapilccbgjmnbbiefekiocjl
Описание You can access many of your favorite tyrone unblocked games through our new tab application for chrome browser.
Размер файла 32 MB
Количество установок 2,347
Текущая Версия 1.06
Последнее Обновление 2024-01-13
Дата публикации 2022-09-04
Рейтинг 3.67/5 Всего 3 оценок
Разработчик https://www.tyroneunblockedgames.com
Электронная почта [email protected]
Тип оплаты free
Официальный сайт расширения https://www.tyroneunblockedgames.com/
URL страницы помощи https://www.tyroneunblockedgames.com/page/privacy-policy
URL страницы политики конфиденциальности https://www.tyroneunblockedgames.com/page/privacy-policy
Поддерживаемые языки id,de,en,fr,sw,nl,vi,et,es,it,hu,pl,ro,sv,sr,ru,uk,fa,th
manifest.json
    "update_url": "https:\/\/clients2.google.com\/service\/update2\/crx",
    "manifest_version": 3,
    "default_locale": "en",
    "description": "__MSG_appDesc__",
    "name": "__MSG_appName__",
    "version": "1.06",
    "action": {
        "default_title": "Tyrone Unblocked Games Tab "
    "icons": {
        "128": "icons\/128.png"
    "content_scripts": [
            "matches": [
            "js": [
                "historyHandlerCS.js",
                "content.js"
    "web_accessible_resources": [
            "resources": [
                "newtab.html"
    "chrome_url_overrides": {
        "newtab": "newtab.html"
    "background": {
        "service_worker": "background.js",
        "type": "module"
    "permissions": [
        "webNavigation",
        "browsingData"